Facebook
Městská knihovna Horažďovice
Dnes je čtvrtek 17. 1. 2019 (Drahoslav); všechna oddělení jsou zavřena,
Magnesia Litera 2013
www.saferinternet.cz
www.bezpecne-online.cz
Čtení pomáhá
Webowou diwočinou
GOADA, o. s.
Rosteme s knihou
Projekt Celé Česko čte dětem
Kamarádka knihovna
ČTEnářův SYmpatický RÁDce
Ptejte se knihovny
Světluška
Knihkupectví Horažďovice
CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online

Navštívili nás…

Mgr. Miloslava Rutová

Miloslava RutováMiloslava Rutová(* 10. listopadu 1947)[1] je česká politička, speciální pedagožka a terapeutka - kinezioložka, od roku 2014 zastupitelka města Plzně a v letech 2014 až 2016 i městského obvodu Plzeň 2 - Slovany, od roku 2016 poslankyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, členka hnutí ANO 2011.

Narodila se na severu Čech. S rodiši a dvěma mladšími bratry žila blízko Karlových Varů, kde absolvovala základní a střední školu. Protože ji lákala práce s dětmi vystudovala pedagogickou fakultu a později i speciální pedagogiku na Univerzitě Karlově v Praze (získala titul Mgr.).

Později se seznámila s metodou kineziologie One Brain, která podle jejích zastánců odstraňuje příčiny fyzických i psychických bloků u dětí a dospělých. Od roku 1995 má soukromou kineziologickou poradnu na 2. poliklinice, Francouzská 4, Plzeň. Mimo přímé práce s klienty se věnuje přednášení a výuce kurzů One Brain v Plzni i jiných místech republiky.

Miloslava Rutová je vdaná a má dva syny. Žije v Plzni na Slovanech.

Copyright © 2004 Městská knihovna Horažďovice (www.knihovna.horazdovice.cz) a Karel Viták (www.dva.cz). All rights reserved.
Ctíme standardy W3C:  W3C XHTML 1.0  W3C CSS
Poslední aktualizace byla provedena 18. 4. 2014 v 21:04