Facebook
Městská knihovna Horažďovice
Dnes je čtvrtek 23. 5. 2019 (Vladimír); všechna oddělení jsou zavřena,
Magnesia Litera 2013
www.saferinternet.cz
www.bezpecne-online.cz
Čtení pomáhá
Webowou diwočinou
GOADA, o. s.
Rosteme s knihou
Projekt Celé Česko čte dětem
Kamarádka knihovna
ČTEnářův SYmpatický RÁDce
Ptejte se knihovny
Světluška
Knihkupectví Horažďovice
CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online

Navštívili nás…

Ivo Stehlík

Ivo StehlíkIvo Stehlík žije svůj život plnohodnotně v souladu s tím, co cítí nejlépe. Ke svým profesím postupně dozrává, jedna se rodí z druhé. Pouští se do všeho s přirozenou odvahou. Umí se rozhodovat tak, aby základem jeho cesty za vlastním naplněním byl respekt k zájmům své rodiny, svého bydliště, přírodě a Zemi jako takové. Přitom jeho počínání má neobyčejný inspirativní dosah.

Původem báňský inženýr z Vysočiny se brzy po vysoké škole přestěhoval do statku své ženy do Volar na Šumavě. Ponořil se do nové situace a celým srdcem začal budovat nový život. Práce dřevorubce mu otevřela cestu do přírody. Začal psát příběhy. Stal se řezbářem. Založil nakladatelství, aby mohl vydávat knihy, o jejichž významu pro čtenáře je přesvědčen. Založil ekologické centrum, aby se stal partnerem v diskuzích o okolní přírodě. Výraz soulad s přírodou vystihuje jeho snahy. Budování kvalitních mezilidských vztahů považuje za základ dobré společnosti. Proto také spolupořádá kulturní akce ve svém bydlišti. Osobní dobrou zkušenost s domácím vzděláváním svých dvou dcer aktivně předává dál. Je dobrým příkladem přístupu k vlastnímu hospodářství. Se ženou chová koně, ovce, kozy.

Copyright © 2004 Městská knihovna Horažďovice (www.knihovna.horazdovice.cz) a Karel Viták (www.dva.cz). All rights reserved.
Ctíme standardy W3C:  W3C XHTML 1.0  W3C CSS
Poslední aktualizace byla provedena 18. 4. 2014 v 21:04